ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ
SKU:
03892
Καρότσι Μεταφοράς Σπαστό για Canoe / Kayak
Original price was: 74,56€.67,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 67,00€.
SKU:
02935
Σπαστό Καρότσι Μεταφοράς Κανό / Καγιάκ – Αλουμινίου με Ιμάντες
Original price was: 84,35€.76,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 76,00€.
SKU:
410017301
Jobe Turbo Pump 230V – Ισχυρή Ηλεκτρική Τρόμπα Αέρος
Original price was: 140,27€.99,98€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99,98€.
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ!
No Sticky Σπρέι Προστατευτικού Φιλμ Blue Marine
SKU:
ΒΜ02738-1
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Καθαριστικό σεντινών Sentinew – Blue Marine
SKU:
BM03597
| Βάρος | 1,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1kg, 5kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
New Magic Καθαριστικό Φουσκωτών Blue Marine
SKU:
BM01169
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1lt, 5kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Dexotone Blue Marine – Αφαλατικό Μηχανών Θαλάσσης
SKU:
BM03100
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Dech 10 Καθαριστικό Σκουριάς Blue Marine
SKU:
ΒΜ02679
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 250ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
GUMEMP 100 Προστατευτικό και Γυαλιστικό – Blue Marine
SKU:
ΒΜ01169
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 5lt, 750ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SblockActive Blue Marine – Προστατευτικό Λιπαντικό Θαλάσσης
SKU:
BM02635
| Βάρος | 0,500 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 400ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
-12%
Μαύρο
Artic Grey
Cream white
+6
Etna red
Ice white
Military grey
Neptune Grey
Ocean blue
Off White
Elastic Gum Paint Blue Marine – Ελαστικό Χρώμα Σπρέι Πολυουρεθάνης
SKU:
ΒΜ02855
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Χρώμα | Artic Grey, Cream white, Etna red, Ice white, Military grey, Neptune Grey, Ocean blue, Off White, Μαύρο |
| Συσκευασία | 500ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
ΧΑΡΤΕΣ & ΟΔΗΓΟΙ
SKU:
ICM10-2
Δυτική Μεσόγειος – M10 Ναυτικός Χάρτης Imray
Original price was: 39,26€.35,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00€.
SKU:
ICG34-1
Νότιες Κυκλάδες, Ανατολική Πλευρά – G34 Ναυτικός Χάρτης Imray
Original price was: 39,26€.35,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00€.
SKU:
ICM40-2
Λιγυρία και Τυρρηνική Θάλασσα – M40 Ναυτικός Χάρτης Imray
Original price was: 39,26€.35,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,00€.ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Βρείτε επώνυμα Brands
Μπαλόνια σε
ασυναγώνιστες τιμές!
Τα μπαλόνια σκαφών SERIES R της OCEAN είναι κατασκευασμένα από Plastisol PVC το οποίο προσφέρει άψογη αντοχή στο χρόνο και προστασία στο σκάφος σας.