Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
40cm
Προβάλλονται όλα - 8 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
93-508
Xειρολαβή σχήμα Π Inox
30,00€ – 34,00€Price range: 30,00€ through 34,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30cm, 40cm, 50cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
00669
Χειρολαβή Inox
18,00€ – 22,00€Price range: 18,00€ through 22,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30cm, 40cm, 50cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0109
Ιστός πτυσσόμενος inox τρίφωτος σταυρός
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 40cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
120100
Τιμόνι Inox 5-άκτινο
65,00€ – 70,00€Price range: 65,00€ through 70,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm, 40cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
120001
Τιμόνι ξύλινο
99,10€ – 225,60€Price range: 99,10€ through 225,60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
130076S03
Καλύμματα μπαλονιού F Series μαύρο μονή ύφανση
7,50€ – 28,00€Price range: 7,50€ through 28,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
130075S01
Καλύμματα μπαλονιού μπλε F Series μονή ύφανση
7,10€ – 25,80€Price range: 7,10€ through 25,80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
130061
Σημαδούρα με σίδερο πλαστική
111,00€ – 142,00€Price range: 111,00€ through 142,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | CASTRO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 40cm, 46cm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |