Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
50cm
Προβάλλονται όλα - 11 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
93-508
Xειρολαβή σχήμα Π Inox
30,00€ – 34,00€Price range: 30,00€ through 34,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30cm, 40cm, 50cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
00669
Χειρολαβή Inox
18,00€ – 22,00€Price range: 18,00€ through 22,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30cm, 40cm, 50cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
260080
Χειρολαβή με βάση Inox
20,00€ – 29,00€Price range: 20,00€ through 29,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30cm, 50cm, 80cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
31-115
Μετρητές ηλεκτρικοί νερού και καυσίμου
24,77€ – 58,82€Price range: 24,77€ through 58,82€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
31-015
Μετρητές ηλεκτρικοί καυσίμου και νερού
24,70€ – 58,82€Price range: 24,70€ through 58,82€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
120001
Τιμόνι ξύλινο
99,10€ – 225,60€Price range: 99,10€ through 225,60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
130076S03
Καλύμματα μπαλονιού F Series μαύρο μονή ύφανση
7,50€ – 28,00€Price range: 7,50€ through 28,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
130075S01
Καλύμματα μπαλονιού μπλε F Series μονή ύφανση
7,10€ – 25,80€Price range: 7,10€ through 25,80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
0401621
Σχοινί λάστιχο με inox γάντζους
3,41€ – 3,72€Price range: 3,41€ through 3,72€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 50cm, 75cm |
| Υλικό | Πλαστικό, Πολυεστέρας |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
130281BL
Κάλυμμα σχοινιού
28,45€ – 35,15€Price range: 28,45€ through 35,15€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | FENDRESS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 50cm, 100cm |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
500013
Ιμάντας πρόσδεσης Velcro TREM
7,44€ – 14,88€Price range: 7,44€ through 14,88€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος