Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 11 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
010165
Ραουλάκια βάσης άγκυρας
11,71€ – 12,55€Price range: 11,71€ through 12,55€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 54x48mm, 54x62mm, 70x62mm |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01-0161
Βάση άγκυρας τριγωνική με φρένο
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01-0162
Βάση άγκυρας ίσια σπαστή ΒΤ
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01-0152
Βάση άγκυρας γωνιακή σταθερή
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01-0153
Βάση άγκυρας γωνιακή σπαστή
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01-0151
Βάση άγκυρας ανάποδη
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
010156
Βάση ίσια σταθερή
47,70€ – 131,40€Price range: 47,70€ through 131,40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
010154
Βάση ίσια σπαστή
82,00€ – 242,00€Price range: 82,00€ through 242,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 330x70mm, 440x100mm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04255
Κλέφτης άγκυρας και αλυσίδας ρυθμιζόμενος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04246
Προστατευτικό inox πλώρης
48,00€ – 58,00€Price range: 48,00€ through 58,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 265x345mm, 320x270mm, 350x345mm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01-0150
Βάση άγκυρας μικρή σταθερή
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 155 × 50 cm |
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |