Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 3 αποτελέσματαSorted by latest
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 12mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Διάμετρος/Διάσταση | 4mm |
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Καποδιστρίου 27, 18531 Πειραιάς, ΑΤΤΙΚΗ
Τηλ: (+30) 210-4173130
Email: info@kouskoukis.gr
Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
για αγορές άνω των 80€
Καλέστε στο: 210-4173130
Αποστολής & παράδοσης
Ποιότητας & ασφάλειας
Δεν έχετε ακόμη εγγραφεί;
Δημιουργία λογαριασμού