Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 23 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
012013
Σημαδούρα αλιείας φωτιζόμενη 45mA σπίθα
8,93€ – 10,99€Price range: 8,93€ through 10,99€
Κόκκινο-Μπλε
Πράσινο-Μπλε
Κίτρινο
Κόκκινο
Λευκό
+3
Μπλε
Κόκκινο-Μπλε
Πράσινο-Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Χρώμα | Κόκκινο-Μπλε, Πράσινο-Μπλε, Λευκό, Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
012012
Σημαδούρα αλιείας φωτιζόμενη 50mA σπίθα
4,00€ – 6,00€Price range: 4,00€ through 6,00€
Κόκκινο-Μπλε
Πράσινο-Μπλε
Κίτρινο
Κόκκινο
Λευκό
+3
Μπλε
Κόκκινο-Μπλε
Πράσινο-Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Χρώμα | Κόκκινο-Μπλε, Πράσινο-Μπλε, Λευκό, Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
012011
Σημαδούρα αλιείας φωτιζόμενη 20mA σπίθα
4,00€ – 6,00€Price range: 4,00€ through 6,00€
Κόκκινο-Μπλε
Πράσινο-Μπλε
Κίτρινο
Κόκκινο
Λευκό
+3
Μπλε
Κόκκινο-Μπλε
Πράσινο-Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Χρώμα | Κόκκινο-Μπλε, Πράσινο-Μπλε, Λευκό, Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16387-9
Σημαδούρα αγκυροβολίου σκληρή πλαστική
Κίτρινο
Λευκό
Πορτοκαλί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Λευκό, Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
00759
Σημαδούρα περίφραξης με τρύπα
9,34€
Κίτρινο
Λευκό
Πορτοκαλί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Άνωση (N) | 74N |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Λευκό, Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
13-0069
Σημαδουράκι φουσκωτό
11,16€
Κίτρινο
Πορτοκαλί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | CASTRO |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Κίτρινο |
| Υλικό | PVC |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
130067
Σημαδούρα αλιείας καλαδούρι
3,00€ – 8,00€Price range: 3,00€ through 8,00€
Κίτρινο
Κόκκινο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
130061
Σημαδούρα με σίδερο πλαστική
111,00€ – 142,00€Price range: 111,00€ through 142,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | CASTRO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 40cm, 46cm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
130066
Σημαδουράκι σφαιρικό PVC
Κίτρινο
Κόκκινο
Λευκό
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
13-0065
Σημαδούρα αχλάδι PVC
Κίτρινο
Πορτοκαλί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | PVC |
| Διάμετρος/Διάσταση | 25x40cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Κίτρινο |
SKU:
1300641
Σημαδούρα κωνική πολυεθυλένιου
8,50€ – 18,00€Price range: 8,50€ through 18,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Μέγεθος | 5lt, 15lt, 9lt |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
97813
Σημαδούρα δύτη Safe Dive μακρόστενη
SKU:
00763
Σημαδούρα ενισχυμένη
7,00€
Κίτρινο
Πορτοκαλί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,445 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 cm |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Κίτρινο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 20cm |
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |