Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Βλέπετε 1–30 από 1279 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
AD/40161
Φακός χειρός LED 300lm – FRENDO TA-300
30,90€
| Βάρος | 0,200 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | FRENDO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1171045
Αδιάβροχος Φακός χειρός LED 3W CREE – 1852 Marine Quality
28,00€
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Υλικό | Nylon fiber |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1240371-1
Αδιάβροχος Επαναφορτιζόμενος Προβολέας LED 5W – 1852 Marine Quality
80,00€
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Υλικό | ABS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1240371
Αδιάβροχος Προβολέας χειρός με LED 3W – 1852 Marine Quality
60,00€
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Υλικό | ABS/cellidor |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1240376
Προβολέας Φορητός Επαναφορτιζόμενος, 20W LED 2000lm
120,00€
| Βάρος | 0,600 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0398-BW
Φανός Πλεύσεως Περίβλεπτος LED, Λευκός με Μαύρο Σώμα
25,00€
| Βάρος | 0,500 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
15-0019
Φακός Κεφαλής LED HL-1100R Force EverActive
25,00€
| Βάρος | 0,600 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVER ACTIVE |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
15-0165-1
Προβολέας Τηλεκατευθυνόμενος με Χειριστήριο Marinco
520,00€
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
99644
Διακλαδωτής Σήματος Glomex
18,20€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
99652
Κεραία Ραδιοφώνου Glomex 1,5m
51,40€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
99654
Κεραία Ραδιοφώνου Glomex 0,3m με Καλώδιο 3m
45,30€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Υλικό | Συνθετικό καουτσούκ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
71114
Κεραία VHF Glomex 3db masthead, μήκος 0,9m
79,30€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
99646
VHF Κεραία Glomex 3dB, μήκος 0,9m
98,10€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
99647
Κεραία VHF Glomex 3dB, μήκος 1,5m
54,90€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
99650
Κεραία VHF Glomex 6dB, μήκος 2,5m
85,70€
| Προμηθευτής | Glomex |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
PLU8353
Ηλεκτρικό ψυγείο Mini bar
| Βάρος | 7,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0388
Πατάκι wind
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINE BUSINESS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0380
Πατάκι welcome on board
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | PVC |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0386
Πατάκι Boat
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINE BUSINESS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
90.047
Xαλάκι πυξίδα welcome aboard
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
90.046
Xαλάκι δελφίνια welcome on board
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |