Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 10 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
260097
Κοτσανέλο πομπέ ΒΤ Inox
48,54€ – 87,88€Price range: 48,54€ through 87,88€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 200x35x54mm, 300x50x80mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
25-0200-1
Κοτσανέλο πλαστικό
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0098-9
Κοτσανέλο διπλό χωνευτό Inox
35,00€ – 47,70€Price range: 35,00€ through 47,70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 150x31x62mm, 200x46x86mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0088
Κοτσανέλο low flat 5″ Inox
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0090-4
Κοτσανέλο Hollow Inox
6,36€ – 22,24€Price range: 6,36€ through 22,24€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 125x40x28mm, 150x45x30mm, 200x52x39mm, 250x64x47mm, 300x70x53mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0095-6
Κοτσανέλο Dune Inox
14,00€ – 17,60€Price range: 14,00€ through 17,60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 150x16mm, 200x20mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0077-8
Δέστρα τύπου μπαμπάς Inox
43,40€ – 70,00€Price range: 43,40€ through 70,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 120x97x120mm, 140x118x142mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0068-9
Δέστρα τύπου κέρατο Inox
87,88€ – 121,36€Price range: 87,88€ through 121,36€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 240x70x85mm, 300x80x100mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
06-0030-3
Δέστρα U Bolt
3,00€ – 8,00€Price range: 3,00€ through 8,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 8x90mm, 10x100mm, 10x130mm, 12x135mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
26-0190-1
Κοτσανέλο πτυσσόμενο Inox
48,54€ – 87,88€Price range: 48,54€ through 87,88€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 150x45x45mm, 200x60x65mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |