Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 12 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
260202
Καλαμοθήκη με βάση
| Βάρος | 1,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
260201
Καλαμοθήκη για ρέλι
| Βάρος | 1,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
260203
Καλαμοθήκη πλευρική
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
260204
Καλαμοθήκη για ρέλι μεσαίας στήριξης
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
260200
Καλαμοθήκη χωνευτή
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
260208
Καλαμοθήκη ρελιού ρυθμιζόμενη
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
37660
Βάση καλαμιού ρυθμιζόμενη
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
37658
Καλαμοθήκη πλαστική
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | LALIZAS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04005-102
Καλαμοθήκη για κανό-καγιάκ
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
70619
Βάση τεσσάρων καλαμιών Inox
| Βάρος | 1,9 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | LALIZAS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
31527
Ράφι αποθήκευσης για 2 καλάμια ψαρέματος
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
44512
Ράφι για 3 καλάμια ψαρέματος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |