Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 8 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
00364
Ελατήριο κάβου ενισχυμένο
318,62€
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
050055
Ελατήριο κάβων κυλινδρικό
27,28€ – 37,20€Price range: 27,28€ through 37,20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Λάστιχο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30mm, 39mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
050057
Ελατήριο κάβων με ελαστικά άκρα
31,00€ – 117,80€Price range: 31,00€ through 117,80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
050053
Ελατήριο κάβων πλακέ
7,44€ – 14,26€Price range: 7,44€ through 14,26€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 26cm, 32cm |
| Υλικό | Λάστιχο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
05-071
Ελατήριο κάβων ΒΤ ενισχυμένο
111,60€ – 806,00€Price range: 111,60€ through 806,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
050048
Ελατήριο κάβων ανοξείδωτο
9,92€ – 84,32€Price range: 9,92€ through 84,32€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
05-0067
Ελατήριο κάβων master mooring giga
1.240,00€
| Βάρος | 10 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διάμετρος/Διάσταση | 16mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
050044
Ελατήριο κάβων γαλβανιζέ
6,20€ – 34,72€Price range: 6,20€ through 34,72€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος