Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Βλέπετε 1–30 από 33 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
14-0147
Ποτήρι εγκατάστασης πασαρέλας
28,52€
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
00655-1
Βάση κουπαστής πασαρέλας αλουμινίου
SKU:
00727-235
Πασαρέλα σπαστή με ρόδες
| Βάρος | 13 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04393
Πασαρέλα αλουμινίου αντιολησθητική
441,93€ – 625,00€Price range: 441,93€ through 625,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
04296
Πασαρέλα από έλατο
SKU:
00658
Σπαστή πασαρέλα με δάπεδο TEAK
825,00€ – 981,83€Price range: 825,00€ through 981,83€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 15 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 190x37cm, 250x37cm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
00659
Πασαρέλα με αντιολισθητικό δάπεδο σπαστή
653,19€ – 672,39€Price range: 653,19€ through 672,39€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
00655-3
Ρέλια inox πασαρέλας
SKU:
00614
Πασαρέλα σπαστή με δάπεδο ΤΕΑΚ
865,45€ – 895,59€Price range: 865,45€ through 895,59€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 9 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 200x31cm, 235x35cm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03146
Πασαρέλες σπαστές από ανθρακονήματα
2.170,00€ – 3.390,63€Price range: 2.170,00€ through 3.390,63€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 9 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Χρώμα | Carbon |
| Διάμετρος/Διάσταση | 220x39cm, 280x45cm |
| Υλικό | Ανθρακόνημα |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
42073
Πασαρέλα ξύλινη
| Βάρος | 12 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
72666
Πασαρέλα ξύλινη με σκελετό αλουμινίου
| Βάρος | 11 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
74706
Πασαρέλα αναδιπλούμενη από ανθρακονήματα
| Βάρος | 8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ανθρακόνημα |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0136-1
Τηλεχειριστήριο πασαρέλας δύο θέσεων
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0142
Ανταλλακτικά ροδάκια πασαρέλας
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0142-1
Ανταλλακτικοί μεντεσέδες πασαρέλας σπαστής
SKU:
14-0142-5
Βάση πασαρέλας ίσια inox
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0142-4
Βάση πασαρέλας κεκλιμένη inox
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0142-2
Βάση στήριξης πασαρέλας inox
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0142-3
Καφασωτό πάτωμα πασαρέλας ΤΕΑΚ
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0140
Κολωνάκια πασαρέλας
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0141
Κρεμάστρα πασαρέλας inox
SKU:
14-0130-2
Πασαρέλα σπαστή αλουμινίου σε δύο μεγέθη
644,49€ – 775,00€Price range: 644,49€ through 775,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 10 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 1.8m, 2.6m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0131
Πασαρέλα σπαστή αλουμινίου
| Βάρος | 10 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διάμετρος/Διάσταση | 2.3m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0121
Πασαρέλα αλουμινίου σπαστή ελαφρυά
| Βάρος | 8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 2.2m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0126-8
Σπαστή πασαρέλα αλουμινίου πάτωμα καφασωτό
820,26€ – 1.046,25€Price range: 820,26€ through 1.046,25€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 15 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διάμετρος/Διάσταση | 1.9m, 2.3m, 2.6m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0124
Σπαστή πασαρέλα αλουμινίου καφασωτό πάτωμα
| Βάρος | 12 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διάμετρος/Διάσταση | 2.3m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0123
Πασαρέλα αλουμινίου σπαστή ξύλινο πάτωμα
| Βάρος | 11 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διάμετρος/Διάσταση | 2.3m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0120
Πασαρέλα αλουμινίου σταθερή
| Βάρος | 8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 2m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0122
Πασαρέλα αλουμινίου ξύλινο πάτωμα σταθερή
| Βάρος | 10 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διάμετρος/Διάσταση | 2m |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |