Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Βλέπετε 1–30 από 397 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
AD/40161
Φακός χειρός LED 300lm – FRENDO TA-300
30,90€
| Βάρος | 0,200 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | FRENDO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1171045
Αδιάβροχος Φακός χειρός LED 3W CREE – 1852 Marine Quality
28,00€
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Υλικό | Nylon fiber |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1240371-1
Αδιάβροχος Επαναφορτιζόμενος Προβολέας LED 5W – 1852 Marine Quality
80,00€
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Υλικό | ABS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1240371
Αδιάβροχος Προβολέας χειρός με LED 3W – 1852 Marine Quality
60,00€
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Υλικό | ABS/cellidor |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
1240376
Προβολέας Φορητός Επαναφορτιζόμενος, 20W LED 2000lm
120,00€
| Βάρος | 0,600 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | 1852 MARINE QUALITY |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0398-BW
Φανός Πλεύσεως Περίβλεπτος LED, Λευκός με Μαύρο Σώμα
25,00€
| Βάρος | 0,500 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
15-0019
Φακός Κεφαλής LED HL-1100R Force EverActive
25,00€
| Βάρος | 0,600 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVER ACTIVE |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
15-0165-1
Προβολέας Τηλεκατευθυνόμενος με Χειριστήριο Marinco
520,00€
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
17-0246
Φις αρσενικό πλαστικό απλό σκέτο
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0246-2
Φις αρσενικό ενισχυμένο με LED
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
34-0310
Φις αρσενικό 16A
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINCO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
34-0312
Φις ρεύματος με κάλυμμα και τάπα 16Α
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINCO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
34-0314
Φις θηλυκό 32A
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINCO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0246-1
Φις αρσενικό πλαστικό ενισχυμένο
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0418
Φις αρσενικό 30Α μπλε
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0231
Φις CEE αρσενικό 3 pin 32A
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0230
Φις CEE αρσενικό 3 pin 16A
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0245
Πρίζα πλαστική σκέτη
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0245-1
Πρίζα πλαστική διαιρούμενη ενισχυμένη
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0254
Πρίζα με 2 εξόδους USB
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0247
Πρίζα καταστρώματος μικρή 3Α 2P κομπλέ
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0043
Πρίζα καταστρώματος 5Α 3Ρ κομπλέ
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0044
Πρίζα καταστρώματος 5Α 2Ρ κομπλέ
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0257
Μπάρα ζεύξης καλωδίων 4 θέσεων
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0255
Μπάρα ζεύξης καλωδίων
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
34-0253
Κασετίνα με ανταλλακτικές ασφάλειες 50 τεμάχια
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |