Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 11 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
17-0110
Ιστός αφαιρούμενος inox
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 53cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0105
Ιστός τηλεσκοπικός αλουμινίου LED με χρωμέ βάση
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 63cm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0103
Ιστός τηλεσκοπικός inox
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 58cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0106
Ιστός πτυσσόμενος αλουμινίου τρίφωτος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0104
Ιστός πτυσσόμενος αλουμινίου LED
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 24cm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0100
Ιστός πτυσσόμενος αλουμινίου
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 65cm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0101
Ιστός πτυσσόμενος inox τρίχρωμος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 63cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0109
Ιστός πτυσσόμενος inox τρίφωτος σταυρός
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 40cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0102
Ιστός πτυσσόμενος inox με χρωμέ βάση
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 53cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0108
Ιστός πτυσσόμενος inox LED
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 63cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0101-1
Ιστός πτυσσόμενος inox
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 63cm |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |