Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 24 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
03888
Υποβρύχιο φωτιστικό LED δίχρωμο
SKU:
03674
Υποβρύχιο φως LED
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
02306
Υποβρύχια φώτα LED οικονομικά
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03617
Δίχρωμη πλαφονιέρα αδιάβροχη LED
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Υλικό | Πολυκαρβονικό |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-707
Πλαφονιέρα υποβρύχιος προβολέας με LED
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
02305BL
Υποβρύχια φώτα LED
86,00€ – 90,00€Price range: 86,00€ through 90,00€
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
038752BL
Υποβρύχιο φως με 6 LED
130,00€ – 149,80€Price range: 130,00€ through 149,80€
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
038751BL
Υποβρύχιο φως με 4 LED
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03685BB
Υποβρύχιο φως YPHOS MODEL 1
262,44€ – 292,95€Price range: 262,44€ through 292,95€
Λευκό-Λευκό
Λευκό-Μαύρο
Μπλε-Λευκό
Μπλε-Μαύρο
Λευκό-Λευκό
Λευκό-Μαύρο
Μπλε-Λευκό
Μπλε-Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Τύπος | LED |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Χρώμα | Λευκό-Μαύρο, Μπλε-Μαύρο, Μπλε-Λευκό, Λευκό-Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03691904B
Υποβρύχιο φως YPHOS MODEL 3
597,61€ – 656,20€Price range: 597,61€ through 656,20€
RGB
Λευκό-Μπλε
RGB
Λευκό
Λευκό-Μπλε
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,9 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Τύπος | LED |
| Υλικό | Aνοξείδωτος χάλυβας |
| Τάση (Vdc) | 12-24 |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε, RGB, Λευκό-Μπλε |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0356-1
Dimmer για υποβρύχιες στεγανές πλαφονιέρες
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | VEGA |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0356
Timer για υποβρύχιες στεγανές πλαφονιέρες
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | VEGA |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
150147
Πλαφονιέρα στεγανή μικρή LED
5,27€ – 5,95€Price range: 5,27€ through 5,95€
Κίτρινο
Λευκό
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
L4400296
Πλαφονιέρα υποβρύχια χωνευτή LED
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Τύπος | LED |
| Υλικό | Χρωμιομένος ορείχαλκος |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |