Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 20 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
00966
Κιτ ντούζ πλήρες
| Βάρος | 2,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 210 × 196 × 92 cm |
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
31349
Σύστημα αποστράγγισης απόνερων ντούζ Lsu 600 12V
| Βάρος | 19 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 210 × 196 × 92 cm |
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250086
Μηχανισμός ντούζ ίσιος Trem
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
196480
Μηχανισμός ντούζ μακρύς χρώμιο
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | LALIZAS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250087
Μηχανισμός ντούζ χρώμιο
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250088
Μηχανισμός ντούζ απλός γωνιακός Trem
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250057
Μηχανισμός ντούζ απλός Trem
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
196422
Θήκη πλαϊνή με ντουζιέρα 5m
| Βάρος | 2,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
196421
Θήκη πλαϊνή με ντουζιέρα 3m
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
44302
Θήκη για τάπα καταστρώματος
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
55801
Θήκη διπλή ντουζιέρας & βρύσης
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
196471
Θήκη ντουζιέρας με καπάκι
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
37214
Θήκη ντούζ τετράγωνη με κάλλυμα
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
35791
Θήκη ντούζ στρογγυλή με κάλλυμα
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
25-0058
Θήκη ντούζ στρογγυλή με καπάκι Plastimo
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | PLASTIMO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
196399
Θήκη ντούζ τετράγωνη με καπάκι
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250067
Μίκτης ντούζ με σπιράλ
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250055
Λάστιχο για ντούζ 4m
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250054
Λάστιχο για ντούζ 2,5m
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
250085
Λάστιχο για ντούζ (F-M)
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TREM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |