Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Βλέπετε 1–30 από 62 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
12-0028
Χειριστήριο διπλό CHX8740P TFX
750,00€
| Προμηθευτής | SEASTAR SOLUTIONS |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01739
Εξάρτημα στήριξης 20 μοιρών για μηχανισμό τιμονιού
25,04€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01738
Εξάρτημα στήριξης τιμονιού 90 μοιρών
21,19€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01759
Εξάρτημα στήριξης μηχανισμού τιμονιού 90 μοιρών
11,60€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0009
Μηχανισμός τιμονιού UFX Τ93 ΖΤ
198,40€
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0010
Μηχανισμός τιμονιού UFX Τ85 ΒΤ
105,40€
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0012
Μηχανισμός τιμονιού UFX Τ71 FC ΒΤ
111,60€
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0011
Μηχανισμός τιμονιού UFX Τ67 ΕΤ
80,60€
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04554
Μηχανισμός τιμονιού ZTS
102,30€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01737
Κλωβός τιμονιού
104,80€
| Προμηθευτής | SEASTAR SOLUTIONS |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01723
Μηχανισμός τιμονιού ελαφρού τύπου
78,88€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01725
Μεταλλικός μηχανισμός τιμονιού
77,19€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01736
Μηχανισμός τιμονιού
77,14€
| Προμηθευτής | EVAL |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0057
Ντίζα τιμονιού Μ66
111,60€ – 179,80€Price range: 111,60€ through 179,80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
|---|---|
| Μήκος (Πόδια) | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0058
Ντίζα τιμονιού Μ58
99,20€ – 133,92€Price range: 99,20€ through 133,92€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
| Μήκος (Πόδια) | 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0060
Ντίζα τιμονιού UFX MACH 90
127,22€ – 169,91€Price range: 127,22€ through 169,91€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | ULTRAFLEX |
| Μήκος (Πόδια) | 10, 11, 12, 13, 14, 20 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0027
Φούσκα ντίζας 105mm
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0025
Φούσκα ντίζας 50mm
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01683
Ντίζα χειριστηρίου C14 τεφλόν
31,00€ – 49,00€Price range: 31,00€ through 49,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Μήκος (Πόδια) | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
12-0066
Ντίζα χειριστηρίου κόκκινη χοντρή SA MART 33C
31,24€ – 102,92€Price range: 31,24€ through 102,92€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
12-0052
Ντίζα χειριστηρίου UFX MACH 0
56,07€ – 73,00€Price range: 56,07€ through 73,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
12-0051
Ντίζα χειριστηρίου C8
31,00€ – 83,20€Price range: 31,00€ through 83,20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
12-0050
Ντίζα χειριστηρίου C2
27,00€ – 37,66€Price range: 27,00€ through 37,66€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03544BL
Τιμόνι inox Savoretti Armando
110,00€ – 205,00€Price range: 110,00€ through 205,00€
Carbon
Carbon
Καφέ
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Inox, Ξύλο, Πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Καφέ, Μαύρο, Carbon, Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
0334735BK
Τιμόνι πολυουρεθάνης Savoretti Armando με inox
135,00€ – 140,20€Price range: 135,00€ through 140,20€
Γκρι
Λευκό
Μαύρο
Μπεζ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Χρώμα | Μπεζ, Γκρι, Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Inox, Πολυουρεθάνη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03607BLACK
Τιμόνι Savoretti Armando με ακτίνες inox
Γκρι
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Inox, Πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03543BL
Τιμόνι με ακτίνες inox Savoretti Armando
165,00€ – 247,30€Price range: 165,00€ through 247,30€
Carbon
Carbon
Γκρι
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03550-WD
Τιμόνι με ξύλινη λαβή Savoretti Armando
| Βάρος | 1,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03548BL
Τιμόνι με inox ακτίνες Savoretti Armando
110,00€ – 165,00€Price range: 110,00€ through 165,00€
Carbon
Carbon
Γκρι
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος