Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 20 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
EV01169
Γαλάκτωμα Σιλικόνης – Γυαλιστικό Συντηρητικό
| Βάρος | 0,600 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Συσκευασία | 500ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΒΜ02855
Elastic Gum Paint Blue Marine – Ελαστικό Χρώμα Σπρέι Πολυουρεθάνης
Μαύρο
Artic Grey
Cream white
+6
Etna red
Ice white
Military grey
Neptune Grey
Ocean blue
Off White
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Χρώμα | Artic Grey, Cream white, Etna red, Ice white, Military grey, Neptune Grey, Ocean blue, Off White, Μαύρο |
| Συσκευασία | 500ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΒΜ02738-1
No Sticky Σπρέι Προστατευτικού Φιλμ Blue Marine
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΒΜ01169
GUMEMP 100 Προστατευτικό και Γυαλιστικό – Blue Marine
27,00€ – 120,00€Price range: 27,00€ through 120,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 5lt, 750ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΒΜ01169-1
New Gum Cream Γυαλιστικό Φουσκωτών – Blue Marine 750ml
24,00€
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 450ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
BM01169
New Magic Καθαριστικό Φουσκωτών Blue Marine
26,00€ – 127,00€Price range: 26,00€ through 127,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1lt, 5kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01169
Γυαλιστικό Φουσκωτών – Γαλάκτωμα Σιλικόνης, 500ml
13,96€
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Συσκευασία | 500ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
NC1126
Nautic Clean 08 – Πολυμερική προστασία φουσκωτών, 1lt
32,00€
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NAUTIC CLEAN |
| Συσκευασία | 1lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
NC1125
Nautic Clean 07 Καθαριστικό για Φουσκωτά Σκάφη – 750ml
23,00€
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NAUTIC CLEAN |
| Συσκευασία | 750ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
NC1124
Καθαριστικό Μπαλονιών Nautic Clean 03, 750ml
21,50€
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NAUTIC CLEAN |
| Συσκευασία | 750ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
BM02648-1
Daily Clean απορρυπαντικό καθαριστικό με κερί – Blue Marine
26,80€
| Βάρος | 1,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
02738-1
Σπρεϋ προστατευτικού φίλμ No Sticky της εταιρείας Blue Marine
42,67€
| Βάρος | 1,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
MC231MK
Κιτ συντήρησης φουσκωτών
SKU:
CA319/1Lt
Καθαριστικό ribs & fender 319
SKU:
CA219
Καθαριστικό φουσκωτών 219
24,18€ – 83,82€Price range: 24,18€ through 83,82€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
CA208/1Lt
Καθαριστικό μπαλονιών Fenders Cleaner 208
SKU:
63763
Προστατευτικό υγρό για μπαλόνια φουσκωτών Raft Wonder
SKU:
MC204
Gel γυαλίσματος φουσκωτών ST20
20,26€ – 37,73€Price range: 20,26€ through 37,73€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
MC213M
Προστατευτικό σπρέι φουσκωτών
SKU:
MC630MS