Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 13 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
ΒΜ02974-1
Schutz3 Αντιθαμπωτικό Gel Blue Marine
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΒΜ02973-1
Schutz2 Λειαντικό Gel Blue Marine
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΒΜ02972-1
Schutz1 Λειαντικό Στερεωτικό Gel Blue Marine
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE MARINE |
| Συσκευασία | 1kg |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
STC005
Γυαλιστικό Μετάλλων STAR CLEAN Wet Polish Metal 150ml
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | STAR CLEAN |
| Συσκευασία | 150ml |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
CA220
Καθαριστική αλοιφή για μέταλλα 220
11,28€ – 22,00€Price range: 11,28€ through 22,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
71126
Σπρέι καθαρισμού μετάλλων γενικής χρήσης
SKU:
MC589M
Απολιπαντικό και καθαριστικό μετάλλων
SKU:
MC661M
Gel καθαρισμού μεταλλικού εξοπλισμού Craquy
SKU:
3M09019
Γυαλιστικό αλοιφή μετάλλων
SKU:
3MSSC&P
Διάφανος καθαριστικός αφρός ανοξείδωτων
SKU:
MC401M
Gel καθαρισμού και γυαλίσματος μετάλλων Nettinox
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MATT CHEM |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
MC975M
Προστατευτικό σπρέι ανοξειδώτων Protynox
SKU:
21-0251
Καθαριστικό σκαφών για μεταλλικές επιφάνειες Squidy
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MA FRA |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |