Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 15 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
22-0034
Χειρολαβή ρολού quick lock
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
22-0033
Χειρολαβή ρολού με χοντρή υποδοχή
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
22-0032-1
Χειρολαβή ρολού μακριά
2,00€
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
220031
Χειρολαβή ρολού κοντή
1,00€ – 1,30€Price range: 1,00€ through 1,30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 200x4mm, 280x9mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
220013
Στραβοπίνελο διπλό
2,40€ – 3,64€Price range: 2,40€ through 3,64€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διάμετρος/Διάσταση | 40mm, 50mm, 60mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
220021
Ρολό μουράβιας
2,48€ – 4,96€Price range: 2,48€ through 4,96€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 12cm, 18cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
220023
Ρολό εποξικών
3,10€ – 6,20€Price range: 3,10€ through 6,20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 12cm, 18cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
22-009X
Ρολό βαφής με χειρολαβή
6,20€ – 6,82€Price range: 6,20€ through 6,82€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 20cm, 25cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
220025
Ρολό αφρώδες
0,68€ – 1,49€Price range: 0,68€ through 1,49€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 50mm, 10cm, 16cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
22-002Χ
Ρολό velvet
2,23€ – 2,85€Price range: 2,23€ through 2,85€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 60mm, 11cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
22-0023-1-2
Ρολό mohair
0,81€ – 1,24€Price range: 0,81€ through 1,24€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 50mm, 11cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
220006
Πινέλο διπλό μαύρο
2,48€ – 11,16€Price range: 2,48€ through 11,16€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
22-000X
Πινέλο διπλό λευκό
2,05€ – 11,16€Price range: 2,05€ through 11,16€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
22-0012
Πινέλα ζωγραφικής πλακέ
0,99€
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
22-001Χ
Πινέλα ζωγραφικής στρογγυλά
2,48€ – 3,10€Price range: 2,48€ through 3,10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 10mm, 12mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |