Προβολέας deck Inox σπαστός. Προβολέας καταστρώματος με σπαστή κινούμενη κεφαλή. Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο χάλυβα.
Προβολέας deck Inox σπαστός
56,80€ Original price was: 56,80€.40,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 40,00€.
Προβολέας καταστρώματος με σπαστή κινούμενη κεφαλή. Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο χάλυβα.
Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες
Προβολέας deck Inox σπαστός
Η εταιρεία Κουσκούκης Ναυτιλιακά Είδη προσφέρει από το 1981 υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και προϊόντα σχετικά με τη θάλασσα στις καλύτερες τιμές της αγοράς. Έχουμε αναπτύξει συνεργασία με εγχώριες και ξένες αντιπροσωπείες ναυτιλιακών ειδών για κάθε χρήση. Διαθέτουμε σωστικά είδη, σχοινιά, είδη συντήρησης σκαφών, εργάτες, είδη αγκυροβολίου, ηλεκτρονικός και ηλεκτρικός εξοπλισμός, τιμόνια σκαφών, μεταλλικά & πλαστικά ανταλλακτικά, ντεπόζιτα και δοχεία καυσίμων, φακούς, προβολείς και συστήματα φωτισμού, ψυγεία, είδη ένδυσης και αδιάβροχα καθώς και μεγάλη ποικιλία διακοσμητικών ναυτικού τύπου. Με μεγάλη εμπειρία στο χώρο και αγάπη για τον Ναυτιλιακό εξοπλισμό, εξυπηρετούμε τους πελάτες μας άμεσα και αποτελεσματικά. Στο κατάστημά μας θα βρείτε μία τεράστια γκάμα από ετοιμοπαράδοτους κωδικούς για όσους ασχολούνται με σκάφη και θαλάσσιες δραστηριότητες σε ασυναγώνιστες τιμές. Είτε είστε επαγγελματίας, είτε ασχολείστε περιστασιακά για αναψυχή στην εταιρεία Κουσκούκης Ναυτιλιακά Είδη θα βρείτε όλα όσα αναζητάτε αφού συνεργαζόμαστε με τους καλύτερους προμηθευτές ναυτιλιακών ειδών. H εταιρεία Κουσκούκης Ναυτιλιακά Είδη πλέον δραστηριοποιείται και στο ηλεκτρονικό εμπόριο. Στόχος μας είναι η άμεση εξυπηρέτηση των πελατών μας και η ταχύτητα αποστολής των εμπορευμάτων μας πανελλαδικά. Παρέχουμε άμεση εξυπηρέτηση και εξειδκευμένο προσωπικό για τυχόν διευκρινίσεις. Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας τηλεφωνικά, μέσω email ή και μέσω του online chat και των social media που διαθέτει η σελίδα μας. Είμαστε πάντα δίπλα στις ανάγκες σας. Διαθέτουμε τα πάντα για τον Ναυτικό σας εξοπλισμό!
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Volt: 12
Watt: 55
Υλικό: Aνοξείδωτος χάλυβας
Τύπος λαμπτήρα: Sealed beam
Διαστάσεις: 120 x 120 (Μ x Π)
Αποστολή Προϊόντων
την επόμενη εργάσιμη
Προσωπική εξυπηρέτηση
Τηλεφωνικές παραγγελίες καθημερινά
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 120 cm |
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Aνοξείδωτος χάλυβας |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Παράδοση με Elta courier
Δωρεάν μεταφορά και παράδοση
σε όλη την Ελλάδα για προϊόν ή προϊόντα αξίας άνω των 80€ και βάρους έως 4 κιλά.
- Για να παρακολουθήσετε την αποστολή της παραγγελίας σας μέσω web (tracking order), απλά τοποθετείτε τον αριθμό αποστολής που θα λάβετε μέσω email, εδώ: elta-courier,gr
- Επίσης από το site της Elta Courier μπορείτε να ενημερωθείτε για το συνεργαζόμενο κατάστημα της περιοχής σας.
Αφού προηγηθεί η ηλεκτρονική παραγγελία σας και λάβετε ενημέρωση ότι είναι έτοιμη, μπορείτε να παραλάβετε από την έδρα μας:
Καποδιστρίου 27, 18531 Πειραιάς
Τηλ: (+30) 210-4173130
τις κάτωθι ώρες και μέρες:
Δευτ/Τετ/Σαβ:
07:00 - 15:00
Τρ/Πεμ/Παρ:
07:00 - 14:00
& 17:00 - 21:00
Σχετικά προϊόντα
Προβολέας περιστροφικός με πλαστική βάση
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Προβολεας LED αποσπώμενος με ασύρματο χειριστήριο
Προβολέας ορθογώνιος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Προβολέας τηλεχειριζόμενος
Προβολέας τηλεκατευθυνόμενος ασύρματος
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 242 × 215 × 200 cm |
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Τύπος | Συμβατική |
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Προβολέας deck Aqua Signal
| Βάρος | 1,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 210 × 122 × 224 cm |
| Προμηθευτής | AQUA SIGNAL |
| Τύπος | Συμβατική |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
Προβολέας AAA αφαιρούμενος με χρωμέ βάση
Προβολέας 8 LED τετράγωνος
| Βάρος | 1,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 110 × 85 × 45 cm |
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Τύπος | LED |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τάση (Vdc) | 9-36 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.