Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Διαφραγματική
Προβάλλονται όλα - 15 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
170212
Αντλία Waste διαφραγματική Jabsco
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 295 × 159 × 132 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Απόδοση (LPH) | 1140 |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170217
Αντλία Waste TMC
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 369 × 168 × 144 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Απόδοση (LPH) | 1200 |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170080
Αντλία Washdown Jabsco
251,10€ – 267,84€Price range: 251,10€ through 267,84€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 229 × 106 × 121 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Απόδοση (LPH) | 680, 900 |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0284
Αντλία 220 GULPER Shower Drain
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 273 × 173 × 117 cm |
| Προμηθευτής | WHALE |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Απόδοση (LPH) | 840 |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0285
Αντλία 320 GULPER Shower Drain
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 280 × 198 × 118 cm |
| Προμηθευτής | WHALE |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 1150 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170211
Αντλία Shower drain Jabsco διαφραγματική
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 295 × 159 × 132 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170210
Αντλία Shower drain γωνιακή Jabsco
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 130 × 165 × 150 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Απόδοση (LPH) | 780 |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170216
Αντλία Shower drain TMC
225,99€ – 228,00€Price range: 225,99€ through 228,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 336 × 168 × 144 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170084
Αντλία Par Max 4 Jabsco
318,06€ – 376,65€Price range: 318,06€ through 376,65€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 250 × 106 × 100 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170082
Αντλία Par Max 3 Jabsco
145,63€ – 154,84€Price range: 145,63€ through 154,84€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 229 × 106 × 121 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0081
Αντλία Par Max 2 Jabsco
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 231 × 99 × 106 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0024
Αντλία υδάτων χειρός TMC
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 272 × 140 × 140 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Διαφραγματική, Χειροκίνητη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0024-1
Αντλία υδάτων χειρός Seaworld
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAWORLD |
| Τύπος | Διαφραγματική, Χειροκίνητη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
J29270-0000
Αντλία υδάτων χειρός Amazon Jabsco
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 240 × 240 × 150 cm |
| Προμηθευτής | JABSCO |
| Τύπος | Διαφραγματική, Χειροκίνητη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0289
Αντλία νερού ποδός Gusher Galley
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 196 × 127 × 134 cm |
| Προμηθευτής | WHALE |
| Τύπος | Διαφραγματική, Ποδοκίνητη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |