Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Πολυπροπυλένιο
Προβάλλονται όλα - 24 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
00907
Γωνία για τάπα πλήρωσης χωρίς πορτάκι
6,20€ – 6,70€Price range: 6,20€ through 6,70€
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
15.302
Ηχεία αδιάβροχα 120W RGB multicolour
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | ABS, Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
15.301
Ηχεία αδιάβροχα 80W RGB multicolour
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | ABS, Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03071
Ηχεία αδιάβροχα marine 6.5″
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03427
Αδιάβροχα ηχεία elite 6.5” RGB
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03376
Αδιάβροχο subwoofer pro classic 10 RGB
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 4,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03371
Αδιάβροχο subwoofer elite 10 RGB
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03428
Αδιάβροχα ηχεία pro classic 6.5” RGB
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03211
Ηχεία marine PRO 6.5” RGB
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03066
Αδιάβροχα marine subwoofer 10’’
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03394-BK
Αδιάβροχα ηχεία pro sport 6.5 RGB
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUATIC AV |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0077
Σχοινί επιφανείας τετράκλωνο
6,57€
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0060
Σχοινί σκι με τριγωνική λαβή
44,64€
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
33-0160, 33-0163
Προστατευτικά καλύμματα προπέλας
138,90€ – 329,00€Price range: 138,90€ through 329,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,500 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | |
| ΗP μηχανής | 9- 15HP, 20-30HP, 40-60HP, 70-140HP, 135-250HP |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Λευκό, Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
198165-1
Προστατευτικό προπέλας 29cm Nuova Rade
| Βάρος | 0,500 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 29cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
198165
Προστατευτικό προπέλας 23cm Nuova Rade
| Βάρος | 0,500 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | NUOVA RADE |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 23m |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
30-0055-1
Κουπί Stand Up Paddle τηλεσκοπικό Sports III
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | AQUA MARINA |
| Υλικό | Fiberglass, Πολυπροπυλένιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01678G
Τιμόνι ακτινωτό inox Savoretti Armando
60,00€ – 70,00€Price range: 60,00€ through 70,00€
Γκρι
Λευκό
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 28cm |
| Χρώμα | Γκρι, Λευκό |
| Υλικό | Inox, Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0055
Σχοινί ανέλκυσης ναυαγών με σάκο
26,66€
| Προμηθευτής | TREM |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 25m |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0046
Σχοινί επιφανείας σωστικών
9,30€
| Προμηθευτής | TREM |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 30m |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0054
Σχοινί επιφανείας για αλεξίπτωτο
16,12€
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος/Διάσταση | 12mm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
0400751
Σχοινί πλεκτό επιφανείας κίτρινο
13,64€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 24mm, 28mm, 32mm |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
0400793
Σχοινί πλεκτό επιφανείας μαύρο
12,40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 16mm, 20mm, 24mm |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04007511
Σχοινί πλεκτό επιφανείας λευκό
11,78€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Διάμετρος/Διάσταση | 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 24mm, 28mm, 32mm |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |