Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Βλέπετε 1–30 από 191 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
PLU8353
Ηλεκτρικό ψυγείο Mini bar
| Βάρος | 7,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0388
Πατάκι wind
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINE BUSINESS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0380
Πατάκι welcome on board
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | PVC |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04-0386
Πατάκι Boat
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | MARINE BUSINESS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
90.047
Xαλάκι πυξίδα welcome aboard
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
90.046
Xαλάκι δελφίνια welcome on board
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
90.045
Xαλάκι ξιφίας welcome on board
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | OSCULATI |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04744
Πατάκια υποδοχής με PVC υπόστρωμα
Γκρι
Καφέ
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
57-201
Ταπέτο PVC με υπόστρωμα
31,30€
Γκρι
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | PVC |
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
57-203
Ταπέτο PVC χωρίς υπόστρωμα
38,70€
Γκρι
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | PVC |
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
ΨΥ/3200
Ψυγείο δολώματος 32 λίτρα
150,00€
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Μέγεθος | 32lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
41701
Ψυγείο Marine 25
SKU:
04321
Ψυγείο φορητό Eskimo
59,00€ – 85,00€Price range: 59,00€ through 85,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Μέγεθος | 34.5lt, 57lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04320
Ψυγείο φορητό θαλάσσης
25,00€ – 31,05€Price range: 25,00€ through 31,05€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Μέγεθος | 11lt, 17lt, 25lt, 30lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04027
Ψυγείο cruise elegance
1.000,00€ – 1.440,00€Price range: 1.000,00€ through 1.440,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
04319
Θερμός πολυουρεθάνης
15,00€ – 23,00€Price range: 15,00€ through 23,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Μέγεθος | 4lt, 8.7lt |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
30-0023
Πανί εξαερισμού καμπίνας
65,72€
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστερικό ύφασμα |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.041
Βάσεις στερέωσης σκευών για κουζίνα
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.001
Κουζίνα με τρεις εστίες inox
| Βάρος | 23 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.002
Κουζίνα με δύο εστίες inox
| Βάρος | 22 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.005
Προστατευτικό κουζίνας inox
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.013
Χωνευτή εστία με τρεις εστίες
| Βάρος | 4,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.085
Χωνευτή εστία με δύο λοξές εστίες
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
19.021
Μονή εστία επιτραπέζια
| Βάρος | 2,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | CAN SB |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |