Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 22 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
10.756
Βάση inox για ρέλια
32,00€ – 36,00€Price range: 32,00€ through 36,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Ξύλο, Πλαστικό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0143-1
Σωλήνα για βάση εξωλέμβιας
| Βάρος | 0,9 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0045
Βάση πλατφόρμας εφεδρικής εξωλέμβιας inox
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0044
Βάση καθρέπτη εφεδρικής εξωλέμβιας inox
| Βάρος | 1,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0042-Ι
Inox βάση εφεδρικής μηχανής 25HP Ιταλίας
| Βάρος | 6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0042
Βάση inox εφεδρικής μηχανής 25HP
| Βάρος | 4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0041-Ι
Βάση εφεδρικής μηχανής inox 20HP Ιταλίας
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0040
Βάση αλουμινίου εφεδρικής εξωλέμβιας 15HP
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Πλαστικό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0041
Βάση Inox εφεδρικής εξωλέμβιας 15HP
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox, Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
14-0144
Βάση για εξωλέμβια με συρματόσχοινο
SKU:
14-0143
Βάση για εξωλέμβια σκέτη
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01787-01
Ηλεκτροϋδραυλικό μπρακέτο 6” WAFFALO ST
| Βάρος | 22 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFIRST |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
02314-60
Συρόμενη βάση εξωλέμβιας βοηθητικής μηχανής
SKU:
00607
Βάση σταθερή εφεδρικής εξωλέμβιας μηχανής
SKU:
02309
Βάση περιστρεφόμενη εφεδρικής εξωλέμβιας μηχανής
SKU:
02-308
Συρόμενη βάση βοηθητικής εξωλέμβιας μηχανής
635,00€ – 710,00€Price range: 635,00€ through 710,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 7,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 42x32x33cm, 70x31x30cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
02-311
Βάση συρόμενη βοηθητικής εξωλέμβιας μηχανής
603,24€ – 688,00€Price range: 603,24€ through 688,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 60x28x20cm, 90x28x20cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03144
Βάση ρυθμιζόμενη εξωλέμβιας εφεδρικής μηχανής
SKU:
03064
Σταθερή βάση εξωλέμβιας εφεδρικής μηχανής
SKU:
04375
Βάση ενισχυμένη εφεδρικής εξωλέμβιας μηχανής
SKU:
04374
Βάση εξωλέμβιας εφεδρικής μηχανής
SKU:
04373
Βάση εφεδρικής εξωλέμβιας μηχανής
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Υλικό | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |