Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 18 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
03544BL
Τιμόνι inox Savoretti Armando
110,00€ – 205,00€Price range: 110,00€ through 205,00€
Carbon
Carbon
Καφέ
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Inox, Ξύλο, Πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Καφέ, Μαύρο, Carbon, Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
0334735BK
Τιμόνι πολυουρεθάνης Savoretti Armando με inox
135,00€ – 140,20€Price range: 135,00€ through 140,20€
Γκρι
Λευκό
Μαύρο
Μπεζ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Χρώμα | Μπεζ, Γκρι, Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Inox, Πολυουρεθάνη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03607BLACK
Τιμόνι Savoretti Armando με ακτίνες inox
Γκρι
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Inox, Πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03543BL
Τιμόνι με ακτίνες inox Savoretti Armando
165,00€ – 247,30€Price range: 165,00€ through 247,30€
Carbon
Carbon
Γκρι
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03550-WD
Τιμόνι με ξύλινη λαβή Savoretti Armando
| Βάρος | 1,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Ξύλο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03548BL
Τιμόνι με inox ακτίνες Savoretti Armando
110,00€ – 165,00€Price range: 110,00€ through 165,00€
Carbon
Carbon
Γκρι
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
0332235BK
Τιμόνι με καμπύλες ακτίνες Savoretti Armando
100,20€ – 107,10€Price range: 100,20€ through 107,10€
Γκρι
Κρεμ
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03552BL
Τιμόνι πολυουρεθάνης με inox ακτίνες Savoretti Armando
74,00€ – 80,00€Price range: 74,00€ through 80,00€
Γκρι
Λευκό
Μαύρο
Μπεζ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Inox, Πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Μπεζ, Γκρι, Μαύρο, Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01678G
Τιμόνι ακτινωτό inox Savoretti Armando
60,00€ – 70,00€Price range: 60,00€ through 70,00€
Γκρι
Λευκό
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SAVORETTI ARMANDO |
| Διάμετρος/Διάσταση | 28cm |
| Χρώμα | Γκρι, Λευκό |
| Υλικό | Inox, Πολυπροπυλένιο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
0167732B
Τιμόνι Inox 32cm Savoretti Armando
Γκρι
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03905BL
Τιμόνι Πολυουρεθάνης Seamaster
41,50€ – 43,00€Price range: 41,50€ through 43,00€
Μπεζ
Μπλε
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 32cm |
| Χρώμα | Μπεζ, Μπλε |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
0167736BL
Τιμόνι Inox 36 cm με λαβή πολυουρεθάνης
69,00€ – 75,00€Price range: 69,00€ through 75,00€
Λευκό
Μαύρο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
03912CAR
Τιμόνι Πολυουρεθάνης Seamaster Carbon
35,00€ – 36,50€Price range: 35,00€ through 36,50€
Γκρι
Μπεζ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 32cm |
| Χρώμα | Μπεζ, Γκρι |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
02056-WD
Τιμόνι Πολυουρεθάνης με όψη ξύλου Seamaster
| Βάρος | 1,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03901-WH
Τιμόνι Πολυουρεθάνης Seamaster Λευκό
| Βάρος | 1,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | EVAL |
| Διάμετρος/Διάσταση | 32cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
120100
Τιμόνι Inox 5-άκτινο
65,00€ – 70,00€Price range: 65,00€ through 70,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Υλικό | Inox |
| Διάμετρος/Διάσταση | 35cm, 40cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
120001
Τιμόνι ξύλινο
99,10€ – 225,60€Price range: 99,10€ through 225,60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος