Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Προβάλλονται όλα - 13 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
16.046
Φλοτέρ τετράγωνο 25A 10-30V
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFLO |
| Τάση (Vdc) | 10-30 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16.043
Φλοτέρ σεντίνας μεγάλο με μπίλια 10-30V
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFLO |
| Τάση (Vdc) | 10-30 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16.042
Φλοτέρ σεντίνας 10-30V
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFLO |
| Τάση (Vdc) | 10-30 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16.032
Ηλεκτρομαγνητικό φλοτέρ
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFLO |
| Τάση (Vdc) | 12-24-32 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16.045
Φλοτέρ τετράγωνο με κάλλυμα 25A
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFLO |
| Τάση (Vdc) | 12-24-32 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16.044
Φλοτέρ τετράγωνο 25A
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SEAFLO |
| Τάση (Vdc) | 12-24-32 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0197
Φλοτέρ Rule 14Α μικρό
SKU:
17-0016
Φλοτέρ αυτόματο TMC
SKU:
17-0197-2
Φλοτέρ Rule 20Α Super automatic
SKU:
17-0197-1
Φλοτέρ Rule 20Α μεγάλο
SKU:
17-0017
Φλοτέρ ηλεκτρονικό σεντίνας Johnson
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0016-1
Φλοτέρ αυτόματο σεντίνας Shurflo
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | SHURFLO |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
16.021
Φλοτέρ αυτόματο σεντίνας Tmc
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | TMC |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |