Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
4
Προβάλλονται όλα - 10 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
02126-4G
Πίνακας ασφαλειών με 4 διακόπτες αδιάβροχος
SKU:
03239-4
Πίνακας αδιάβροχος με 4 διακόπτες
| Βάρος | 0,4 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 4 |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03242-4
Πίνακας με 4 στεγανούς διακόπτες αδιάβροχος
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04960-4
Πίνακας με 4 Led διακόπτες αδιάβροχος
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04720-4
Πίνακας με 4 διακόπτες αδιάβροχος κυματιστός
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01200-4B
Αδιάβροχος πίνακας αλουμινίου με 4 διακόπτες
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
31291-31292
Πίνακας Ελέγχου Sp4 Ultra
Inox - Ανοξείδωτο
Ανθρακί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | LALIZAS |
| Διακόπτες | 4 |
| Χρώμα | Ανθρακί, Inox – Ανοξείδωτο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |