Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
6
Προβάλλονται όλα - 19 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
170050
Πίνακας βακελίτη 3 και 6 θέσεων
17,57€ – 29,50€Price range: 17,57€ through 29,50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
01221-6
Πίνακας αδιάβροχος ασφαλείας 6 διακόπτες
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | BLUE SEA SYSTEMS |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διακόπτες | 6 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
02126-6U
Πίνακας ασφαλειών με USB και 6 διακόπτες
SKU:
02126-6L
Πίνακας ασφαλειών με 6 διακόπτες αδιάβροχος
SKU:
02123-6
Πίνακας ασφαλείας τύπου carbon Electron
SKU:
01524-6A
Πίνακας διακοπτών πλαστικός
| Βάρος | 0,8 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 6 |
| Τάση (Vdc) | 12-24 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03239-6
Πίνακας αδιάβροχος με 6 διακόπτες
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 6 |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
03456-6
Ηλεκτρικός πίνακας με 6 διακόπτες αδιάβροχος
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 6 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04960-6
Πίνακας με 6 Led διακόπτες αδιάβροχος
| Βάρος | 0,3 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 6 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
04720-6
Πίνακας με 6 διακόπτες αδιάβροχος κυματιστός
| Βάρος | 0,2 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 6 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
01200-6
Αδιάβροχος πίνακας αλουμινίου με 6 διακόπτες
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | KOUSKOUKIS |
| Διακόπτες | 6 |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
31294-31295
Πίνακας Ελέγχου Sp6 Ultra
Inox - Ανοξείδωτο
Ανθρακί
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,1 kg |
|---|---|
| Προμηθευτής | LALIZAS |
| Διακόπτες | 6 |
| Χρώμα | Ανθρακί, Inox – Ανοξείδωτο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |