Έχετε απορίες ή χρειάζεστε επιπλέον διευκρινήσεις σχετικά με τα προϊόντα μας; Στείλτε μας το μήνυμά σας και θα σας απαντήσουμε το ταχύτερο δυνατό.
Βυθιζόμενη
Προβάλλονται όλα - 27 αποτελέσματαSorted by latest
SKU:
17-0092
Αντλία Sahara 4400 LPH αυτόματη Attwood
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 130 × 100 cm |
| Προμηθευτής | ATTWOOD |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 4400 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0090
Αντλία Sahara 2000 LPH αυτόματη Attwood
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 130 × 100 cm |
| Προμηθευτής | ATTWOOD |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 2000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170091
Αντλία Sahara 3000 LPH αυτόματη Attwood
115,50€ – 142,12€Price range: 115,50€ through 142,12€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 130 × 103 cm |
| Προμηθευτής | ATTWOOD |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 3000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0221
Αντλία με σένσορα 4000 LPH σεντίνας TMC
75,00€ – 75,33€Price range: 75,00€ through 75,33€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 165 × 96 × 130 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 4000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0222-12V
Αντλία με σένσορα 6000 LPH σεντίνας TMC
| Βάρος | 0,9 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190 × 108 × 150 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 6000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0220
Αντλία με σένσορα 2000 LPH σεντίνας TMC
| Βάρος | 0,9 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 136 × 82 × 110 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 2000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170004
Αντλία κυλινδρική 8000 LPH σεντίνας TMC
77,54€ – 79,18€Price range: 77,54€ through 79,18€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,9 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 143 × 100 × 186 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 8000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170003
Αντλία κυλινδρική 6000 LPH σεντίνας TMC
54,40€ – 58,42€Price range: 54,40€ through 58,42€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 138 × 100 × 160 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 6000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170002
Αντλία κυλινδρική 4000 LPH σεντίνας TMC
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 108 × 82 × 127 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 4000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0001
Αντλία κυλινδρική 2000 LPH σεντίνας TMC
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80 × 62 × 95 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 2000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170014
Αντλία σεντίνας κυλινδρική L650 Johnson
57,41€ – 66,29€Price range: 57,41€ through 66,29€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 86 × 110 cm |
| Προμηθευτής | JOHNSON PUMP |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 4000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0013
Αντλία σεντίνας κυλινδρική L550 Johnson
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 86 × 110 cm |
| Προμηθευτής | JOHNSON PUMP |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 3000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0012
Αντλία σεντίνας κυλινδρική L450 Johnson
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 86 × 110 cm |
| Προμηθευτής | JOHNSON PUMP |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 2400 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170009
Αντλία καμπάνα 12000 LPH σεντίνας TMC
85,00€ – 87,00€Price range: 85,00€ through 87,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 166 × 132 × 195 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 12000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170008
Αντλία καμπάνα 9200 LPH σεντίνας TMC
81,85€ – 92,07€Price range: 81,85€ through 92,07€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 166 × 132 × 195 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 9200 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170007
Αντλία καμπάνα 7000 LPH σεντίνας TMC
60,09€ – 61,77€Price range: 60,09€ through 61,77€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 144 × 120 × 165 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 7000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170006
Αντλία καμπάνα 5600 LPH σεντίνας TMC
58,28€ – 58,59€Price range: 58,28€ through 58,59€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 144 × 120 × 165 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 5600 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170005
Αντλία καμπάνα 3200 LPH σεντίνας TMC
34,98€ – 40,00€Price range: 34,98€ through 40,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 102 × 81 × 135 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 3200 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170031
Αντλία βυθιζόμενη 7000 LPH σεντίνας TMC
79,51€ – 81,18€Price range: 79,51€ through 81,18€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 140 × 121 × 195 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12, 24 |
| Απόδοση (LPH) | 7000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0033
Αντλία βυθιζόμενη 10000 LPH σεντίνας TMC
| Βάρος | 2 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 132 × 240 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 10000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0031
Αντλία βυθιζόμενη 4000 LPH σεντίνας TMC
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 107 × 88 × 165 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 4000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0223
Αντλία σεντίνας 4000 LPH βυθιζόμενη Rule
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 73 × 73 × 112 cm |
| Προμηθευτής | RULE |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 4000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0190
Αντλία σεντίνας 1400 LPH βυθιζόμενη Rule
| Βάρος | 0,7 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 134 × 64 × 100 cm |
| Προμηθευτής | RULE |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 1400 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170224
Αντλία σεντίνας Rule Mate αυτόματη
112,99€ – 326,43€Price range: 112,99€ through 326,43€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | Μ/Δ |
| Προμηθευτής | RULE |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Απόδοση (LPH) | 2000, 3000, 4400, 6000 |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0228
Αντλία σεντίνας αυτόματη Rule
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 64 × 100 cm |
| Προμηθευτής | RULE |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 2000 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
17-0010
Αντλία νερού βαρελιού μικρή TMC
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 104 cm |
| Προμηθευτής | TMC |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Απόδοση (LPH) | 400 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |
SKU:
170096
Αντλία Piranha Shurflo
27,62€ – 32,00€Price range: 27,62€ through 32,00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0,5 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 94 × 73 × 110 cm |
| Προμηθευτής | SHURFLO |
| Τύπος | Βυθιζόμενη |
| Απόδοση (LPH) | 1500, 2000, 2800, 4000 |
| Τάση (Vdc) | 12 |
| Διαθεσιμότητα | Άμεση παραλαβή / Παράδοση 1 έως 3 ημέρες |